O nás

Projekt Rock Metal Clubs přinesl v roce 2018 mnoho zajímavého, na čem se můžete podílet i vy. V letošním roce rozhodně nezůstaneme pozadu.

  • Vytvořili jsme Kalendáře koncertů pro celou ČR, rozdělenou na 6 oblastí (Praha, střed ČR, západ, jih, sever a východ), vše pro lepší a přehlednější vyhledávání koncertů v dané oblasti.
  • Vydali jsme jediný tištěný kalendář s rockovými a metalovými festivaly na celý rok 2019.
  • Podpořili jsme benefiční akci Metal For Hope na hradě Trosky.
  • Pořádali jsme na dvě desítky koncertů českých i zahraničních kapel v klubech v Praze, v Brně a Plzni.
  • Vytvořili jsme databázi rockových a metalových klubů v ČR.
  • Podpořili jsme hudební online časopis Headliner ve start-upu, …a mnoho dalšího.

Rock Metal Clubs Vám představuje svůj team, tváře lidí, kteří jsou s Vámi dennodenně v kontaktu, kteří se o Vás starají a dělají vše pro to, abyste byli nebo mohli být vidět.
Jste klub, který se každou chvíli otřásá v základech, nebo klub, který na svoji slávu a návštěvníky čeká, pomůžeme Vám. Vytvořili jsme databázi všech aktivních klubů, ve kterém může být i ten Váš. Stačí se zaregistrovat zde.
Nebo jste kapela, která potřebuje pomoci v začátku s image – připravíme pro Vás, kompletní grafiku, zařídíme booking a dostaneme Vás do našich spřátelených klubů. I když jste kapela, co už má něco za sebou, my Vám můžeme pomoci – s výrobou a prodejem merche na míru, s koncerty a nahráváním, se sdílením novinek v podobě videí na našem YouTube kanálu apod. 

Odkrýváme svoje tváře a představujeme Vám:

TEAM

Thomson

Redaktor / Sociální sítě

Denně vás informuje o novinkách, koncertech (a že jich není málo), dělá recenze, rozhovory, připravuje koncerty, a ještě k tomu studuje VUT v Brně. Spolupracuje s Rock Metal Clubs od úplného začátku a bez něj by sociální sítě nebyly tím, čím jsou dnes. Jen díky němu máme v současné době více než 2000 sledujících a fanoušků a stále má co nabízet a informovat všechny nadšence tvrdý muziky.

Evík

Jednatelka / Obchod

Jednatelka a zástupkyně pro obchod a spolupráci, která sice neumí hrát na žádný nástroj, zato je fanynka tvrdé muziky. Jako pravá ruka majitele Tomáše a back office pro Rock Metal Clubs se snaží mít přehled ve všem – ať už se jedná o spolupráci s kapelami, kluby, nebo třeba sponzory. 

Tomáš

Majitel / Jednatel

Majitel a jednatel společnosti Rock Metal Clubs, který ze svého prvotního jednoduchého nápadu vytvořil dynamicky se rozvíjející společnost s obrovským potenciálem nejen na českém, ale i zahraničním trhu. To právě jeho nápady a hledání těch správných cest utváří celé srdce a duši Rock Metal Clubs, a bez jeho nadšení, elánu a tvrdé práce by tento projekt nikdy nevznikl a nemohl fungovat. Zabývá se vývojem, technologiemi, vymýšlí originální způsoby a seskupuje všechna možná odvětví na ucelený systém naší nabídky. 

Team by nebyl kompletní bez dalších lidí, kteří s námi jakkoli spolupracují, a tímto jim patří dík: Tereza Kožíková, Milan Vobecký, Pavel Hrubý, Jakub Sladký, Aleš Valenta, Mateo Ťažký, a další…